INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE S.C. – TADEUSZ KASZUBOWSKI, EWA KASZUBOWSKA, LESZEK KASZUBOWSKI | Sprzęt
366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-366,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,elementor-default,elementor-page elementor-page-366
 

Sprzęt

W naszym parku maszyn posiadamy:

Dwa przebijaki typu kret produkcji polskiej Terma

Terma jest najlepszym na terenie Polski producentem kretów, czyli pneumatycznych maszyn przeciskowych. Są popularne dzięki swojej celności oraz skuteczności.

Sprężarki

W naszej firmie posługujemy się wysokiej jakości sprężarkami przewoźnymi śrubowymi firmy Atlas Copco.

Młoty udarowe

Posiadamy młoty udarowe przystosowane do kucia, wyburzeń, które służą do wiercenia otworów o dużej średnicy w twardych nawierzchniach, takich jak np. kamień, beton, marmur. 

Koparka Bobcat

Jest to bardzo dobra minikoparka z hydraulicznie rozsuwanym podwoziem posiadająca dodatkowe wyjście hydrauliczne na młot lub wiertnicę. Dzięki swojej niedużej konstrukcji świetnie nadaje się do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni, czyli tam gdzie nie wjedzie duża koparka. 

Przewiertnice horyzontalne Ditch Witch JT 922, Ditch Witch JT 1720, Ditch Witch JT20

Posiadamy kilka przewiertnic horyzontalnych czołowego światowego producenta, czyli firmy Ditch Witch. Specjalizują się w tym, że ich maszyny mimo kompaktowych kształtów skrywają ogromną moc i wiele możliwości pozwalając na wykonywanie prac nawet w najbardziej zurbanizowanych miejscach.